Anastasia e ‘dridh’ rrjetin, vetëm me rrjetë - Bota Sot
Anastasia e ‘dridh’ rrjetin, vetëm me rrjetë

Mediale Vip

Anastasia e ‘dridh’ rrjetin, vetëm me rrjetë

Më: 10 shkurt 2020 Në ora: 07:59
Anastasiya Kvitko

Posedon asete të bollshme trupore, e që nuk heziton aspak t'i reklamojë.

Anastasiya Kvitko është femra e cila po dridh rrjetin me pozat e saj dhe format trupore, gjë të cilat nuk i kursen aspak kur është puna për t'i vënë në pah.

Bukuroshja ruse kësaj radhe ka publikuar një imazh të ‘nxehtë’ në llogarinë e saj në Instagram, ku nuk lënë aspak vend për imagjinatë.

Në të brendshme veç rrjetë duke mbuluar pjesët intime, ajo ka goditur edhe kësaj radhe rrjetin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat