Bukuroshja britanike provokon me veshje sportive transparente, reklamon tangat e zeza - Bota Sot
Bukuroshja britanike provokon me veshje sportive transparente, reklamon tangat e zeza

Mediale Vip

Bukuroshja britanike provokon me veshje sportive transparente, reklamon tangat e zeza

Më: 11 shkurt 2020 Në ora: 20:45
Lauren Goodger

Ajo asnjëherë nuk e ka problem që të ekspozojë format e saj bombastike.

Është fjala për Lauren Goodger, e cila së fundmi ka treguar më shumë seç duhet me veshjen e saj.

33-vjeçarja është fotografuar të martën në Kent me një veshje transparente.

Image
Lauren Goodger

Pantallonat e saj sportive ishin aq të holla sa i tregonin tangat e zeza.

Ndërkohë lart mbante veshur një bluzë dhe një xhup po të zi, lëkure.

Image
Lauren Goodger

Ylli televiziv britanik nuk i ka lënë vend imagjinatës së kalimtarëve, të cilët nuk i kanë kursyer vështrimet te të pasmet e Lauren.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat