Për Shën Valentin, Bieta “e lëshon veten“, nxjerr foto duke u puthur me Albanin! - Bota Sot
Për Shën Valentin, Bieta “e lëshon veten“, nxjerr foto duke u puthur me Albanin!

Mediale Vip

Për Shën Valentin, Bieta “e lëshon veten“, nxjerr foto duke u puthur me Albanin!

Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 08:46
Bieta dhe Albani

Nuk poston shpesh foto të tilla private, por Bieta Sulo këtë radhë e bëri një lëshim. Në fund të fundit, është festa e të dashuruarve, dhe në një ditë si kjo, pikërisht dashuria është ajo që duhet të shfaqet.

Ndaj mesnatën e djeshme, moderatorja ia lejoi vetes të postonte ne profilin e saj në Instagram foto që e tregonin duke u puthur me partnerin, Alban Dudushi.

“Në prag të Shën Valentinit mund t’ia lejojmë vetes disa foto të tilla ”- ka shkruar ajo.

Image
Bieta dhe Albani

Bieta dhe Albani janë prindër të një djali, Kroi Art, ndërsa moderatori ka dhe një vajzë nga martesa e mëparshme, Joelle, e cila është rritur e është bërë një zonjushë shumë e bukur!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat