Ami dhe Ermali, më të dashuruar se kurrë - Bota Sot
Ami dhe Ermali, më të dashuruar se kurrë

Mediale Vip

Ami dhe Ermali, më të dashuruar se kurrë

Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 09:07
Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë ndër çiftet më të komentuara në shoubizin shqiptar.

Dyshja perveç që janë të suksesshëm në profesionet e tyre, ata janë edhe të lumtur krahas njëri-tjetrit.

Së fundi Ami ka ndarë disa fotografi, e nuk ka hezituar ti ndajë edhe ato më intime.

Ata shihen duke qeshur, e duke u puthur!

Kujtojmë që ata janë prindër të dy fëmijëve.

Image
Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat