U përfol se Tuna dhe Patrisi janë ndarë, reagon për herë të parë këngëtarja - Bota Sot
U përfol se Tuna dhe Patrisi janë ndarë, reagon për herë të parë këngëtarja

Mediale Vip

U përfol se Tuna dhe Patrisi janë ndarë, reagon për herë të parë këngëtarja

Më: 15 shkurt 2020 Në ora: 21:50
Tuna

Po përflitet prej kohësh se Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Dyshja ka zgjedhur të mos reagojë lidhur me këto lajme, megjithatë një postim që ka bërë Tuna pak më parë tregon shumë.

Ajo shfaqet në një qendër estetike së bashku me kunatën e saj dhe tregon se këtë të shtunë po e kalojnë bashkë.

Me këtë foto këngëtarja i hedh poshtë thashethemet që po qarkullojnë, megjithatë Tuna vazhdon të mos e ketë mbiemrin e Patrisit në rrjetet sociale.

Image

Gjithashtu, ata nuk ndiqen më në Instagram dhe nuk dihet se çfarë po ndodh me saktësi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat