Harry e Meghan i thonë “lamtumirë” Londrës, i vënë drynin zyrës në Pallatin “Buckingham” - Bota Sot
Harry e Meghan i thonë “lamtumirë” Londrës, i vënë drynin zyrës në Pallatin “Buckingham”

Mediale Vip

Harry e Meghan i thonë “lamtumirë” Londrës, i vënë drynin zyrës në Pallatin “Buckingham”

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 16:27
Harry e Meghan

Harry e Meghan kanë mbyllur zyrën në “Buckingham Palace”. Detajet ende nuk janë thelluar, por për 15 nëpunësit që dolën në rrugë të madhe, tashmë po kërkohet një sistemim.

“Cnn” shkruan se çifti nuk ka më nevojë për një zyrë në Londër, pas heqjes dorë nga roli si anëtarë të Shtëpisë Mbretërore dhe vendimit të marrë për të kaluar më shumë kohë jashtë Britanisë.

Dukët e Sussex dhe djali i tyre, Archie, kanë vendosur të jetojnë në Kanada, por vendi i saktë i rezidencës ende nuk është saktësuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat