Vozitja akrobatike e biçikletës nga Baby G - Bota Sot
Vozitja akrobatike e biçikletës nga Baby G

Mediale Vip

Vozitja akrobatike e biçikletës nga Baby G

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 17:25
Baby G

Baby G është duke i shijuar pushimet në Marrakesh të Marokut, nga ku ka publikuar fotografi dhe video për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja është aktive me publikimin e imazheve të reja në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 510 mijë ndjekës.

Derisa gjatë të shtunës pozoi me bikini dhe tërhoqi vëmendjen e fansave, të dielën ka ardhur me një video interesante.

Gordana Kingji (emri i vërtetë i këngëtares) e ka publikuar një xhirim teksa bën një vozitje akrobatike të biçikletës nën ritmet e këngës së Justin Bieber.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Change is out now @justinbieber #yummy #bieberfever

A post shared by BabyG 🧘🏼 (@babygee) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat