Rita Ora ka një porosi për fansat e saj - Bota Sot
Rita Ora ka një porosi për fansat e saj

Mediale Vip

Rita Ora ka një porosi për fansat e saj

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 22:32
Rita Ora

Këngëtarja e njohur kosovare është shfaqur në foto provokuese së fundi në rrjetin Twitter.

Veshur në kostume për rrezitje, Rita Ora ka treguar linjat e saja perfekte, ndërsa ka pasur edhe një porosi për fansat.

“Kënaquni me jetën tuaj. Ju lutem. Mbroni zemrën dhe jini krenar me veten”, shkruan 29-vjeçarja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat