Modelja ruse gati sa nuk zbulon komplet gjoksin - Bota Sot
Modelja ruse gati sa nuk zbulon komplet gjoksin

Mediale Vip

Modelja ruse gati sa nuk zbulon komplet gjoksin

Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 21:59
Anastasiya Kvitko

Anastasiya Kvitko njihet për imazhe të tilla provokuese.

Anastasiya Kvitko ka ndarë imazhe të reja në profilin e saj në Instagram, ku si gjithë herë duket ekstravagante me pozat e marra.

Ajo është paraqitur në një varkë lundrimi, teksa reklamon linjën e re të bikinive.

Rusja paraqitet tejet ‘hot’ në imazhet e ndara ku në fokus vë gjoksin dhe të pasmet ‘bombastike’ me çfarë edhe fitoj famë tek publiku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen Fashionnovapartner 🤍

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat