Bashkëshortja e ministrit Glauk Konjufca, është aktorja që e njohim të gjithë - Bota Sot
Bashkëshortja e ministrit Glauk Konjufca, është aktorja që e njohim të gjithë

Mediale Vip

Bashkëshortja e ministrit Glauk Konjufca, është aktorja që e njohim të gjithë

Nga: H.O. Më: 20 shkurt 2020 Në ora: 19:22
Glauk Konjufca

Glauk Konjufca ishte njëri ndër deputetët më të zëshëm në Kuvendin e Kosovës. Por tash pas zgjedhjeve të fundit parlamentare, ai ka marrë pozitën e Ministrit të Jashtëm të Kosovës.

Ai është i martuar dhe ka dy fëmijë, dy vajza. Por a e dini se cila është bashkëshortja e kreut të diplomacisë?

Bashkëshortja e tij është aktorja e dashur për publikun Emira Bajçinca.

Bashkëshortja e tij është poashtu asistente në Fakultetin Filologjik, në degën e Gazetarisë./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat