A e bëri Loredana Mozzikun të pendohet për ndarjen? - Bota Sot
A e bëri Loredana Mozzikun të pendohet për ndarjen?

Mediale Vip

A e bëri Loredana Mozzikun të pendohet për ndarjen?

Nga: H.O. Më: 20 shkurt 2020 Në ora: 22:38
Loredana

Loredana ishte top-temë e mediave kur u përfol rreth skandalit në Zvicrës. E më pas emri i saj vazhdoj të lakohet si shkak i ndarjes nga Mozzik, me të cilin ka një vajzë me emrin Hana.

Loredana dhe Mozzik herë pas here e thumbojnë njëri-tjetrin me mesazhe nëpër rrjetet sociale, por duket se vazhdojnë të qëndrojnë të ndarë.

Së fundi, Loredana ka ndarë disa foto të reja, që mund ta bëjnë të pendohet Mozzikun për ish bashkëshorten./Bota sot

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wir beide kenn den Chatverlauf Baby 🤫 @sellmakasumoviq @kacilleshi

A post shared by Loredana (@loredana) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat