Këngëtari i njohur fotografohet me Gjyste Vulajn, a po vijnë me bashkëpunim? - Bota Sot
Këngëtari i njohur fotografohet me Gjyste Vulajn, a po vijnë me bashkëpunim?

Mediale Vip

Këngëtari i njohur fotografohet me Gjyste Vulajn, a po vijnë me bashkëpunim?

Më: 20 shkurt 2020 Në ora: 23:40
Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj dhe këngëtari i njohur janë fotografuar krah njëri-tjetrit.

Këngëtari i njohur shqiptar, Shkumbin Ismaili, e ka publikuar së fundmi në Instagram një foto me këngëtaren Gjyste Vulaj/

Pranë postimit ai nuk ka zbuluar asgjë vetëm se e ka etiketuar Gjsyten, mirëpo mendimi i parë i fansave ka shkuar tek një bashkëpunim i mundshëm mes tyre.

Nuk dihet sakt nëse ata do të vijnë me bashkëpunim mirëpo duke pasur parasysh se të dy janë shumë të dashur për publikun, kënga do të ishte e mirëpritur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat