Pasi tha se do lidhje me një mashkull, Robert Berisha thotë se Ledri Vula është seksi - Bota Sot
Pasi tha se do lidhje me një mashkull, Robert Berisha thotë se Ledri Vula është seksi

Mediale Vip

Pasi tha se do lidhje me një mashkull, Robert Berisha thotë se Ledri Vula është seksi

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 09:00
Robert Berisha

Disa javë më parë, këngëtari Robert Berisha i ftuar në emisionin “E diell” u shpreh se kishte hequr dorë nga femrat dhe po kërkonte lidhje me meshkujt.

Por i ftuar së fundmi në emisionin “Treshat”, Roberti ka sqaruar këtë deklaratë. Ai ka thënë se e tha këtë gjë vetëm për të provokuar, duke mohuar zërat që qarkullonin ndaj tij.

“Në intervistën e fundit më janë bërë pyetjet më ngacmonin pa thënë mirëdita. Më thoshin Robert a je në një lidhje me dikë? Ngadalë të marrim frymë njëherë. Kështu që unë kam thënë nuk kam femër tani dua të provoj meshkujt. Kam qejf kur e shoh një mashkull të palestruar dhe kujdeset për veten. I shoh si meshkuj jo në atë mënyrë”, tha Roberti.

Gjatë intervistës, moderatorja Bora Zemani e ka pyetur Robertin se cili është mashkulli më seksi shqiptar dhe këngëtari e ka thënë. “Ka shumë, shqiptarët janë racë e bukur. Në estradë e kisha veçuar mikun tim, Ledri Vulën”, ka thënë Roberti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat