Gashi publikon projektin e ri muzikor “Darkside” - Bota Sot
Gashi publikon projektin e ri muzikor “Darkside”

Mediale Vip

Gashi publikon projektin e ri muzikor “Darkside”

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 09:13
Gashi, Seb Torgus

Labinot Gashi i njohur me emrin artistik si Gashi, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Darkside” dhe është në bashkëpunim me muzicientin e njohur, Seb Torgus.

Dyshja kanë vendosur që këtë projekt fillimisht ta lansojnë vetëm në versionin audio.

“Darkside”, është publikuar në kanalin zyrtar të Seb Torgus në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat