‘Shallow’ siç nuk e keni dëgjuar asnjëherë, talentja nga Drenica habit jurinë dhe publikun në Itali me zërin e saj - Bota Sot
‘Shallow’ siç nuk e keni dëgjuar asnjëherë, talentja nga Drenica habit jurinë dhe publikun në Itali me zërin e saj

Mediale Vip

‘Shallow’ siç nuk e keni dëgjuar asnjëherë, talentja nga Drenica habit jurinë dhe publikun në Itali me zërin e saj

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 14:05
Vanesa Krasniqi

Vanesa Krasniqi nga Vojniku i Skenderajt është kualifikuar në finalet e Italia’s Got Talent.

Vajza nga Kosova, Vanesa Krasniqi, ka befasuar të gjithë në natën e 19 shkurtit të spekaktlit të talentëve në Itali.

Ajo këndoi në piano një version të këngës ‘Shallow’ nga Lady Gaga, por në zë të ‘chipmunk’.

Të gjithë mbetën të haitur në fillim, por më pas e dëgjuan me vëmendje dhe panë talentin e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat