Ky është raporti ndërmjet Teutes dhe Afronës - Bota Sot
Ky është raporti ndërmjet Teutes dhe Afronës

Mediale Vip

Ky është raporti ndërmjet Teutes dhe Afronës

Nga: H.O. Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 18:55
Teuta/ Afrona

Ndarja e aktores Teuta Krasniqi nga këngëtari Blero pati bërë bujë të madhe nëpër media. Madje shumë fansa të tyre kishin hapur faqe të ndryshme në rrjetet sociale për ribashkimin e tyre. Megjithatë ata kishin marrë një vendim, të vazhdonin secili jetën e vet.

Ndërsa tani 6 vjet pas ndarjes së tyre, secili nga ta janë martuar. Teuta është martuar me trajnerin e saj të fitnesit, Adonis Morina me të cilin ka një vajzë, ndërsa Blero është martuar vitin e kaluar me modelen bukuroshe, Afrona Dika.

Ndonëse Teuta me Bleron janë parë bashkë në një udhëtim në Paris pas ndarjes së tyre, për t’ia bërë qejfin vajzës së tyre Tara, Teuta duket të ketë raporte të mira edhe me bashkëshorten e Bleros, Afronën.

Ato të dyja shihet se e ndjekin njëra-tjetrën në Instagram.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat