Teuta Selimi si rrallëherë, tregon thuajse komplet gjoksin - Bota Sot
Teuta Selimi si rrallëherë, tregon thuajse komplet gjoksin

Mediale Vip

Teuta Selimi si rrallëherë, tregon thuajse komplet gjoksin

Nga: H.O. Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 20:23
Teuta Selimi

Këngëtarja Teuta Selimi ka publikuar një foto personale në Instagram ku shihet më e zhveshur se kurrë më parë. Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër duke treguar gjoksin e saj dhe këmbët mahnitëse.

Ajo ka ndarë këtë foto për mbi 100 mijë fansat e saj dhe ka marrë shumë komente pozitive./Bota sot

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♠️

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi__) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat