Vajza e Jakup Krasniqit nxjerr në pah gjoksin e madh - Bota Sot
Vajza e Jakup Krasniqit nxjerr në pah gjoksin e madh

Mediale Vip

Vajza e Jakup Krasniqit nxjerr në pah gjoksin e madh

Nga: H.O. Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 20:31
Gresa Krasniqi

Gresa Krasniqi njihet si vajza e ish kryeparlamentarit, Jakup Krasniqi. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale duke publikuar momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo duke e pasionuar pas modës dhe me një shije të mirë të stilit të veshjes.

Së fundi ka publikuar një foto që nxjerrë në pah gjoksin e saj./Bota sot

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖐🏼

A post shared by Gresa J. Krasniqi (@gresakrs) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat