Para takimeve që kishte, fëmijët i bënë befasi Kimit - Bota Sot
Para takimeve që kishte, fëmijët i bënë befasi Kimit

Mediale Vip

Para takimeve që kishte, fëmijët i bënë befasi Kimit

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 11:38
Kim Kardashian

Kim Kardashian tregoi befasinë që ia bënë fëmijët.

Ylli televiziv, Kim Kardashian, ka treguar se çfarë i bëjnë fëmijët para takimeve që ka dhe që ky fakt e gëzon atë.

Njëri prej fëmijëve të Kardashian kishte marrë fletoren e nënës dhe i kishte shkruar “Të dua nënë”.

“E dua atë se si fëmijët e mi më lënë notes para takimeve të mia”, shkruan Kim.

Kujtojmë se Kim Kardashian është e martuar me Kanye West dhe kanë katër fëmijë: North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat