Milot Llalloshi me urim të veçantë për ditëlindjen e vajzës - Bota Sot
Milot Llalloshi me urim të veçantë për ditëlindjen e vajzës

Mediale Vip

Milot Llalloshi me urim të veçantë për ditëlindjen e vajzës

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 12:43
Milot Llalloshi

Në familjen e Milot Llalloshit sot ka një arsye më shumë për të festuar.

Vajza e Milot Llalloshit feston ditëlindjen e parë, e natyrisht që me këtë rast nuk mungoi urimi i këngëtarit.

Ai ka publikuar një imazh të ëmbël, ku shfaqet bashkë me djalin Priamin dhe vajzën Romën.

Image

“Sot, Roma motra e Priamit i mbushi 1 vjet… duqat e mi, Ju don babi & nani”, ka shkruar këngëtari.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat