Arbana ndan momente nga mëngjesi i ëmbël me Eduardin, çifti shkëlqen nga lumturia - Bota Sot
Arbana ndan momente nga mëngjesi i ëmbël me Eduardin, çifti shkëlqen nga lumturia

Mediale Vip

Arbana ndan momente nga mëngjesi i ëmbël me Eduardin, çifti shkëlqen nga lumturia

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 12:53
Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Arbana Osmani tashmë prej kohësh është në një lidhje me regjisorin Eduard Grishaj.

Romanca e tyre u zbulua disa muaj më parë, ndërsa ata të dy i shohim vazhdimisht nën shoqërinë e njëri tjetrit si në udhëtime pune ashtu edhe më pushime.

Eduardi ishte një ndihmesë e madhe për moderatoret gjatë publikimin të librit të saj të dytë me receta gatimi, ndërsa moderatorja ka qenë një mbështetëse e madhe e tij gjatë projekteve në realizimin e filmave.

Ata të dy tashmë i shohim të pandarë, gjithmonë bashkë dhe ndonjëherë publikojnë momente të veçanta së bashku si kjo foto mëngjesi ku shfaqen të dy të buzëqeshur.

“Mëngjes i ëmbël”, shkruan Arbana krahas fotos që ka shpërndarë në instagram së bashku me Eduardin duke na treguar se si e ka nisur ditën sot.

Moderatorja dhe regjisori punojnë prej vitesh bashkë në “Top Channel”, ku Eduardi është regjisori i emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, i cili tashmë numëron sezonin e tij të katërt.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat