Morena tregon ndryshimin e ri në pamje me një video nga prapa - Bota Sot
Morena tregon ndryshimin e ri në pamje me një video nga prapa

Mediale Vip

Morena tregon ndryshimin e ri në pamje me një video nga prapa

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 13:32
Morena Taraku

Morena Taraku ka bërë një ndryshim drastik në pamje.

Morena Taraku është një prej emrave që nuk frikohet të eksperimentojë me pamje.

Së fundi, ajo tregoi ndryshimin e ri në flokë, duke u shfaqur kësaj radhe si bjonde,

Këngëtarja ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur me xhinse dhe një bluzë të bardhë.

Për ndryshe, “Missed Call” titullohet projekti i fundit muzikor nga Morena, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YEAH I GOT THAT #YUMMY 🍓 _______________________________

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat