E dëgjon një fans duke kënduar në rrugë, Kanye West ndalet dhe ia jep numrin - Bota Sot
E dëgjon një fans duke kënduar në rrugë, Kanye West ndalet dhe ia jep numrin

Mediale Vip

E dëgjon një fans duke kënduar në rrugë, Kanye West ndalet dhe ia jep numrin

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 13:29
Kanye West me fansin

Kanye West u ndal dhe ia dha numrin interpretuesit pasi e takoi rastësisht në Calabasas.

Ylli 42-vjeçar kaloi kohë me një fansnë Calabasas, California, të mërkurën, pasi burri iu afrua me një dhuratë ndërsa kërkoi mendimin e tij për muzikën e tij, shkruan DailyMail.

Artisti i “Jesus Is Born: dëgjoi me vëmendje ndërsa fansi vallëzonte teksa këndonte disa prej këngëve të tij.

Reperi në fillim të kësaj jave mori pjesë në homazhet pë Kobe Bryant dhe vajzën e tij Gianna, në Staples Center.

Edhe në ditën tragjike kur Kobe humbi jetën, Kanye West e kujtoi përmes rrjeteve sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat