Me stil dhe sportive, Dafinës gjithçka i ka hije

Mediale Vip

Me stil dhe sportive, Dafinës gjithçka i ka hije

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 15:04
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri mund të paraqitet ekstravagante në koncertet e saj, por ajo dinë të jetë edhe sportive dhe e thjeshtë.

E tillë u paraqit artistja gjatë ditës së sotme teksa po shijon një ditë të lirë nga angazhimet muzikore.

Dafina e cila njihet për stilin e bukur dhe me shije, në fotografi që realizoi para pasqyrës, shihet e veshur në veshje sportive, të kombinuara me një kapele, atlete dhe pa grim.

Këngëtarja e famshme është një femër e bukur dhe me linja seksi, prandaj secila dukej e bën të duket atraktive.

Ndryshe, Dafina së fundi publikoi projektin “Merri krejt” që u prit mirë nga publiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat