Kylie, si “barbie” në fotosesionin për “Harper’s Bazaar”

Mediale Vip

Kylie, si “barbie” në fotosesionin për “Harper’s Bazaar”

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 15:07
Kylie Jenneri

Kylie Jenneri ka realizuar një fotosesion të ri për revistën e njohur “Harper’s Bazaar”.

22-vjeçarja u shfaq me flokë bionde, një fustan ngjyrë rozë dhe këpucë me taka të larta.

Kylie dukej si përherë në formë mahnitëse, elegante dhe tejet atraktive.

Miliarderja më e re në botë është shpesh herë pjesë e revistave më të njohura në botë, teksa aktualisht në fokus ka linjën e saj të produkteve të bukurisë “Kylie Cosmetics”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat