Remzie Osmani dhe Fifi në një bashkëpunim? - Bota Sot
Remzie Osmani dhe Fifi në një bashkëpunim?

Mediale Vip

Remzie Osmani dhe Fifi në një bashkëpunim?

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 15:40
Fifi dhe Remzie Osmani

Remzie Osmani dhe Fifi muaj më parë bënë të ditur që po realizojnë një duet.

Tashmë, dy këngëtaret janë duke finalizuar këtë projekt, ndërsa në rrjete sociale sollën pamje nga xhirimet e klpit.

Në imazhet që Remzia i publikoi në rrjete sociale, ajo shihet e veshur në blu, ndërsa Fifi e veshur në të kuqe.

Image

 

Mbetet të shihet se çfarë po përgatisin Remzia dhe Fifi këtë herë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat