Meghan dhe Harry marrin vendimin: A do të shkojnë në dasmën e princeshës?

Mediale Vip

Meghan dhe Harry marrin vendimin: A do të shkojnë në dasmën e princeshës?

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 15:51
Princesha Beatrice, Harry dhe Meghan

Princesha Beatrice e cila e shtyu dy herë ceremoninë e dasmës së saj, më në fund do të kurorëzohet me martesë në muajin maj të këtij viti.

Ceremonia do të mbahet në datën 29 në Buckingham Palace dhe thuhet se do të jetë një festë private.

Në dasmën e saj, princesha Beatrice ka ftuar edhe çiftin jo më mbretëror, Harry dhe Meghan.

Megjithëse janë larguar nga pallati mbretëror dhe kanë hequr dorë nga titujt e tyre, dyshja ka vendosur të marrë pjesë në dasmë.

Harry dhe Meghan do të udhëtojnë nga Kanadaja në Londër për të marrë pjesë në ditën speciale të princeshës.

Me siguri prania e tyre në dasmë do të zbusë tensionin mes çiftit dhe antarëve të tjerë të pallatit mbretëror.

Momentalisht, Meghan dhe Harry po shijojnë jetën e re në Kanada dhe dukesha është më e lumtur se kurrë për këtë ndryshim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat