Morena Taraku pozon si një Barbie - Bota Sot
Morena Taraku pozon si një Barbie

Mediale Vip

Morena Taraku pozon si një Barbie

Nga: H.O. Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 22:32
Morena Taraku

Morena Taraku ka sjellë foto të reja në rrjetet sociale. Si gjithmonë ajo ka pozuar si është më së miri. Morena ka publikuar disa foto e veshur në sytjena të bardhë dhe xhinse.

Morena ka lënë mbishkrimin ‘sapo nënshkrova për barbie’./Bota sot

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

JUST SIGNED FOR BARBIE

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YEAH I GOT THAT #YUMMY 🍓 _______________________________

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat