Laura dhe Ben u bënë prindër sërish - Bota Sot
Laura dhe Ben u bënë prindër sërish

Mediale Vip

Laura dhe Ben u bënë prindër sërish

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 22:52
Laura Prepon dhe Ben Foster

Laura Prepon dhe Ben Foster e kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë së bashku!

Aktorja 39-vjeçare e Orange is the New Black e ka postuar lajmin në Instagram, por nuk e ka zbuluar gjininë e bebes, ditëlindjen apo ndonjë informatë tjetër.

“Mirë se erdhe në shtëpi paketa jonë e re e dashurisë. E mbushur me mirënjohje ”, shkroi Laura në një foto të Instagramit.

Çifti e ka edhe një vajzë dyvjeçare së bashku me emrin Ella.

Laura dhe Ben janë martuar në qershor të vitit 2018.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat