Genta Ismajli e dashuruar ‘kokë e këmbë’ - Bota Sot
Genta Ismajli e dashuruar ‘kokë e këmbë’

Mediale Vip

Genta Ismajli e dashuruar ‘kokë e këmbë’

Nga: H.O. Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 23:44
Genta me te dashurin

Genta Ismajli tashmë e ka pranuar publikisht se sa e dashuruar është me të dashurin e saj.

Por duket se nuk i ka mjaftuar kjo, dhe Genta po e bën atë përsëri.

Genta shkruan se mënyra si ai buzëqesh e ka bërë të dashurohet në të./Bota sot

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It was the way you laughed...i knew i wanted that in my life.. love u beb 💋

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat