Kylie kopjon Era Istrefin? - Bota Sot
Kylie kopjon Era Istrefin?

Mediale Vip

Kylie kopjon Era Istrefin?

Më: 9 mars 2020 Në ora: 12:44
Kylie Jenner dhe Era Istrfi

Kylie Jenner njihet gjerësisht si e reja më e pasur në botë dhe një ndër influenceset më të mëdha në rrjet.

Instagrami i 22 vjeçares numëron 165 milion ndjekës të cilët frymëzohen çdo ditë nga Kylie.

Por as vajzat shqipatre nuk mbeten pas përsa i përket stilit të veshjes, e madje Era Istrefi ja ka kaluar Kyliet në këtë aspekt.

Kylie ka publikuar vetëm dy ditë më parë foto ku mbante veshur një kostum ngjyrë bezhë të cilin e kishte "matchy" me vajzën e saj.

Image
Por ky kostum nuk është i pa njohur pasi kohë më parë ja kemi parë Era Istrefit dhe nuk mund të zgjedhim se kujt i rri më bukur.
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat