Bebe Rexha ka një këshillë për publikun, zhvishet për të tërhequr vëmendjen e tyre

Mediale Vip

Bebe Rexha ka një këshillë për publikun, zhvishet për të tërhequr vëmendjen e tyre

Më: 22 mars 2020 Në ora: 21:27
Bebe Rexha

Bebe Rexha ka qenë e zëshme këto javë ku shoqëria po vuan nga COVID-19.

Bebe Rexha në baza ditore është duke postuar në rrjete sociale për të vetëdijesuar shoqërinë tonë për rrezikun që na kanos dhe masat që duhet t’i përmbahemi që ta evitojmë këtë virus.

Kësaj radhe këngëtarja nga Dibra ka publikuar një foto ku është shfaqur e zhveshur, dhe këtë thotë se e ka bërë për të tërhequr vëmendjen e publikut, se ka një udhëzim për ta.

Bebe kishte mbuluar gjoksin me një fletë ku shkruante “Unë qëndroj në shtëpi për gjyshe, familjen, shokët dhe fansat e mi”. 
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat