Blero fton politikanët të mos mungojnë në mësimet ‘online’ - Bota Sot
Blero fton politikanët të mos mungojnë në mësimet ‘online’

Mediale Vip

Blero fton politikanët të mos mungojnë në mësimet ‘online’

Më: 23 mars 2020 Në ora: 19:00
Blero

Blero ka qenë mjaft i acaruar me gjendjen e krijuar së fundmi në skenën politike.

Pas krizës politike që u krijua javën e kaluar mes anëtarëve të koalicionit LVV-LDK, Blero kishte dalë me një postim ku thoshte se është koha të mendojnë për shtetin dhe jo veten.

Këngëtari po vazhdon të tallë skenën politike, ai së fundmi ka publikuar një postim në Instagram ku thotë që politikanët kanë mundësinë e mirë të mësojnë nga ky sistem ‘Online’.

“Politikan ton të dashur. Ja tash e keni mundësin me mësu. Mos gaboni me mungu!” ka shkruar ai. 
 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat