Prezantuesja Joseline Hernandez shkëlqen në veshjen e dizajnuar nga Blerina Rugova - Bota Sot
Prezantuesja Joseline Hernandez shkëlqen në veshjen e dizajnuar nga Blerina Rugova

Mediale Vip

Prezantuesja Joseline Hernandez shkëlqen në veshjen e dizajnuar nga Blerina Rugova

Më: 24 mars 2020 Në ora: 10:40
Joseline Hernandez

Shqiptarët po korrin sukses edhe në botën e modës.

E këtë e kanë vërtetuar me kreacionet e tyre, emra të njohur nga shoubizi ndërkombëtar jo rrallë herë kanë vendosur të vishen nga dizajnerët shqiptarë për ‘evente’ të ndryshme.

Së fundmi prezantuesja e Puerto Ricos, Joseline Hernandez ka vendosur të vishet me kreacionet e Blerina Rugovës.

Joseline dukej mahnitëse në fustanin transparent të dizajnuar nga Blerina, dhe këtë pamje e ndau me miliona ndjekës në Instagram. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The universe is Good to Me 😌

A post shared by Joseline (@joseline) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat