Mihrije Braha humb ‘kontrollin, shanë më nënë politikanët

Mediale Vip

Mihrije Braha humb ‘kontrollin, shanë më nënë politikanët

Më: 24 mars 2020 Në ora: 12:25
Mihrije Braha

‘Nxehet’ Mihrije Braha, sharje pa cenzurë ndaj politikanëve!

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, duket qartë se është mllefosur shumë në liderët shtetëror.

Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të qytetit pa qarkullim të qytetarëve duke treguar se është lodhur nga porositë e politikanëve dhe ajo cfarë po bëjnë ata në kohën kur vendi po lufton me virusin vdekjeprurës COVID 19.

Përvec se tregoi mllefin e saj ndaj politikanëve, Mihrije Braha pa cenzurë në videon e publikuar edhe i ka sharë ata!.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat