Vdes ish i dashuri i Jennifer Lopez - Bota Sot
Vdes ish i dashuri i Jennifer Lopez

Mediale Vip

Vdes ish i dashuri i Jennifer Lopez

Më: 24 mars 2020 Në ora: 12:33
Jennifer Lopez dhe David Cruz

Vdiq në moshën 51-vjeçare, David Cruz, ish i dashuri i këngëtares së mirënjohur, Jennifer Lopez.

Siç raportojnë mediat e huaja, ai vdiq të shtunën pas një sëmundje në zemër.

Kur e pyetën një zëdhënës se a ka lidhje vdekja e tij me koronavirusin, ai u përgjigj “Jo”.

Ata filluan lidhjen kur ishin adoleshentë. Ishin bashkë për gati një dekadë, deri në kohën kur Lopez u bë e famshme.

Cruz u shfaq bashkë me Lopezin në premiera të filmave në vitin 1995.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat