As Dafina Zeqiri nuk e le pa komentuar situatën e krijuar nga politikanët - Bota Sot
As Dafina Zeqiri nuk e le pa komentuar situatën e krijuar nga politikanët

Mediale Vip

As Dafina Zeqiri nuk e le pa komentuar situatën e krijuar nga politikanët

Më: 24 mars 2020 Në ora: 13:32
Dafina Zeqiri

Këngëtarja është me dilemë a të dëgjoj presidentin apo Qeverinë.

Deri sa qytetarët janë në makth nga virusi COVID-19, figurat politike po mundohen të tregojnë autoritet me vendimet e tyre.

E kjo situatë e krijuar po i shkon përshtati më së paku popullit, së fundmi pasi vendimi i marrë nga Qeveria për kufizimin e lëvizjes së qytetarëve dhe mjeteve u dërgua në Gjykatën Kushtetuese nga Presidenti Thaçi, ka hasur në dilemë këngëtaren Dafina Zeqiri

Ajo është në mëdyshje a të dëgjoj presidentin e vendit apo vendimin e marrë nga Qeveria.
 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat