Majk pas situatës politike në vend: Do po thonë kështu, e do po thonë ashtu - Bota Sot
Majk pas situatës politike në vend: Do po thonë kështu, e do po thonë ashtu

Mediale Vip

Majk pas situatës politike në vend: Do po thonë kështu, e do po thonë ashtu

Më: 24 mars 2020 Në ora: 13:44
Majk

Situatën aktuale në vend po e komentojnë edhe artistët e njohur.

Ishte Majk ai që në një postim në Instastory ka shprehur mendimin pas vendimit të qeverisë që tq ndalohet qarkullimi i makinave dhe njerëzve në oraret e caktuara, vendim që u kundërshtua me menjëherë nga presidenti i vendit, duke e konsideruar si shkelje të kushtetutës.

Majk pas situatës politike në vend: Do po thonë kështu, e do po thonë ashtu

Ndryshe, edhe reperi dhe këngëtari i njohur ka bërë thirrje përmes rrjeteve sociale që qytetarët të qëndrojnë në shtëpi dhe të iu përmbahen masave parandaluese.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat