Klaudia Pepa na fton t`i bëjmë si ajo punët e shtëpisë, por a i bëjmë dot? - Bota Sot
Klaudia Pepa na fton t`i bëjmë si ajo punët e shtëpisë, por a i bëjmë dot?

Mediale Vip

Klaudia Pepa na fton t`i bëjmë si ajo punët e shtëpisë, por a i bëjmë dot?

Më: 24 mars 2020 Në ora: 21:03
Klaudia Pepa

Me mbi 6.800 të vdekur, Italia është vendi më i prekur në botë nga koronavirusi. Numri i vdekjeve dhe infektimeve është shtuar me një ritëm tmerrues dhe masat shtrënguese të qeverisë, e kanë detyruar mbarë vendin të izolohet.

Klaudia Pepa nuk bën përjashtim.

Por ajo po përpiqet të gjejë mënyra për t`i bërë më të lehta ditët e zymta të karantinës.  Kështu, në një video të postuar në rrjetet sociale tregon sesi nën tingujt e një muzike ritmike lan xhamat … me këmbë!!

“Bëni dhe ju si unë, vini në sfond këngën e @sofiacarson dhe gjeni një mënyrë të kendshme dhe simpatike për të bërë punët e shtëpisë”, shkruan balerina, por jo të gjithë mund t`ia ndjekim këshillën

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat