Leonora Jakupi kujton Leze Qenën me këtë foto të ëmbël - Bota Sot
Leonora Jakupi kujton Leze Qenën me këtë foto të ëmbël

Mediale Vip

Leonora Jakupi kujton Leze Qenën me këtë foto të ëmbël

Nga: H.O. Më: 25 mars 2020 Në ora: 22:26
Arkiv

Këngëtarja Leonora Jakupi në ditën kur ndërroj jetë aktorja e dashur Leze Qena, ajo ka kujtuar atë me një foto të ëmbël.

Ajo ka publikuar një foto nga një reklamë e xhiruar vite më parë bashkë me këngëtarin Ledri.

“Sot nderroj jete Ikona e kinematografise sone , Ylli i skenes tezja Leze . Do ta kujtoj me malle buzeqeshjen tende te sinqerte, dashurine e pakushte dhe perkushtimin e madh per profesionin e artistit.Do t’na mungosh shume tezja ime e mira zemer bardhë”, shkruan Leonora./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat