“Mall për ty”, kënga më e re nga Gena - Bota Sot
“Mall për ty”, kënga më e re nga Gena

Mediale Vip

“Mall për ty”, kënga më e re nga Gena

Më: 26 mars 2020 Në ora: 18:13
Gena

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Gena, ka prezantuar së fundmi projektin e tij të ri muzikor.

“Mall për ty”, mban titullin kënga të cilën e ka sjellë të shoqëruar me një video në platformën YouTube.

Tekstin dhe muzikën e ka punuar vet artisti, ndërsa me violinë dhe kitarë është përkujdesur Ervin Gonxhi dhe Besmir Shani.

Orkestrimin e këngës e ka bërë ‘EB Production’ dhe videoja i është besuar produksionit “Fole Publishing”.

Duke marrë parasysh vokalin e tij, Gena edhe në këtë këngë është kujdesur për një tekst e ritëm të veçantë.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat