Rina Balaj habit me deklaratën: Do të dukem kështu në martesë ose nuk martohem fare - Bota Sot
Rina Balaj habit me deklaratën: Do të dukem kështu në martesë ose nuk martohem fare

Mediale Vip

Rina Balaj habit me deklaratën: Do të dukem kështu në martesë ose nuk martohem fare

Më: 2 prill 2020 Në ora: 18:26
Rina Balaj

Rina Balaj befasoi me deklaratën e fundit.

Një emër shumë i komentuar në shtypin rozë është edhe ai i reperes Rina Balaj.

Rina tash e një kohë e ka konfirmuar lidhjen me Sin Boy, me të cilin edhe po bashkëjeton dhe po kalojë momente të bukura bashkë.

Së fundi, reperja ka befasuar duke publikuar një fotografi të rregulluar nga fansat me montazhë, ndërsa tha se kështu do të dukej në martesë.

“Nëse nuk dukem kështu kur të martohem, nuk do të martohem fare”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Rina Balaj dhe Sin Boy kanë bashkëpunuar në disa projekte muzikore, kurse tani po punojnë pë album.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat