Kështu e kalon kohën Era Istrefi me mbesën, Reene - Bota Sot
Kështu e kalon kohën Era Istrefi me mbesën, Reene

Mediale Vip

Kështu e kalon kohën Era Istrefi me mbesën, Reene

Nga: H.O. Më: 12 prill 2020 Në ora: 17:41
Era Istrefi

Era Istrefi e izoluar duket se po e kalon kohën si është më së miri, bashkë me mbesën e saj Reene.

Ajo ka publikuar foto të saj dhe duket se po argëtohet mjaftë mirë me të.

Duket se karantinën motrat Istrefi po e kalojnë bashkë, pasi Nora është ndarë pak kohë më parë nga bashkëshorti Roberti./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat