Jessie J dhe Channing Tatum bashkohen sërish? - Bota Sot
Jessie J dhe Channing Tatum bashkohen sërish?

Mediale Vip

Jessie J dhe Channing Tatum bashkohen sërish?

Më: 27 prill 2020 Në ora: 10:39
Jessie J dhe Channing Tatum

Jessie J ka shkaktuar thashetheme rreth një ribashkimi me ish-të dashurin e saj, Channing Tatum.

Këngëtarja si duket nuk e ka ndërmend të ndahet nga aktori, ndërsa kjo është vërtetuar nga fjalët që ia dedikoi për ditëlindjen e tij, shkruan Mirror.

Përmes një serie mesazhesh të ëmbla për të, Jessie tashmë vetëm ka ngjallur spekulime të ndryshme për dyshen.

Channing mbushi 40 vjet të dielën dhe krijuesja e hitit “Price Tag” mbushi rrjetin social Instagram me mesazhe për ditëlindjen e yllit hollivudian, vetëm disa javë pasi konfirmuan ndarjen e tyre të fundit.

Krahas një fotografie të Tatum duke notuar në det, Jessie shkroi: “Gëzuar ditëlindjen e 40-të për këtë njeri të veçantë pikërisht këtu”.

“Je me të vërtetë unik. Jam aq mirënjohëse që keni lindur, dhe madje edhe më mirënjohës që u takuam”, ka shkruar këngëtarja.

Dyshja ishin rikthyer së bashku në janar pas një ndarje prej një muaj, por e vlerësuan të pushojnë përsëri në fillim të këtij muaji.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat