Nuk mërzitet në vetizolim, Anxhelina shijon ditën me diell në Dhërmi - Bota Sot
Nuk mërzitet në vetizolim, Anxhelina shijon ditën me diell në Dhërmi

Mediale Vip

Nuk mërzitet në vetizolim, Anxhelina shijon ditën me diell në Dhërmi

Më: 5 maj 2020 Në ora: 13:46
Anxhelina

Anxhelina ka gjetur mënyrën si të relaksohet gjatë ditëve të pandemisë.

Periudha e pandemisë e gjeti Anxhelina Hadërgjonajn në Shqipëri, ku po qëndron e vetizoluar.

Gjatë këtyre ditëve, këngëtarja ka shfrytëzuar rastin edhe të dalë për të marrë rreze dielli në plazh, ndërsa nuk i ka kursyer fotografitë për ndjekësit.

Së fundi. ajo publikoi një imazh të shkrepur në Dhërmi, në të cilën tregon linjat perfekte trupore e veshur në bikini.

Imazhe të tilla, Anxhelina ka publikuar kohë pas kohe këto ditë dhe shihet në formën më të mirë të mundshme.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat