Besa Kokëdhima mërzitet nga izolimi: Mjaft më - Bota Sot
Besa Kokëdhima mërzitet nga izolimi: Mjaft më

Mediale Vip

Besa Kokëdhima mërzitet nga izolimi: Mjaft më

Më: 6 maj 2020 Në ora: 07:26
Besa Kokëdhima

Besa Kokëdhima ka reaguar nëpërmjet një postimi në Instagram.

Ka kaluar kohë prej kur po qëndrojmë të izoluar shkak i pandemisë që e ka kapluar gjithë botën.

Kjo gjendje e ka mërzitur këngëtaren shqiptare, Besa Kokëdhima e cila  këtë e la të kuptohet nëpërmjet një reagimi në Instagram.

“Stop mbylljes, mjaft më”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Edhe Besa si të gjithë të tjerët po qëndron e izoluar dhe i janë anuluar aktivitetet e saj me muzikë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat