Demi Rose edhe njëher e dëshmon se është një modele bombastike - Bota Sot
Demi Rose edhe njëher e dëshmon se është një modele bombastike

Mediale Vip

Demi Rose edhe njëher e dëshmon se është një modele bombastike

Më: 12 maj 2020 Në ora: 23:09
Demi Rose

Modelja e njohur angleze Demi Rose, njihet si një nga modelet më bombastike në botë.

Kjo për shkak të bukurisë që e karakterizon si dhe format e saj trupore që i bëjnë konkurencë edhe femrave si Kim Karadashian.

Demi gjithashtu është mjaft aktive edhe nëpër rrjetet sociale, ku nuk heziton të ekspozoj asetet e saj trupore, as në këtë kohë.

Së fundmi, ajo ka ekspozuar edhe njëherë format bombastike, e veshur në veshje provokative, duke marrë gjithë vëmendjen. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat