Ermal Fejzullahu i bën urimin special gruas për ditëlindje - Bota Sot
Ermal Fejzullahu i bën urimin special gruas për ditëlindje

Mediale Vip

Ermal Fejzullahu i bën urimin special gruas për ditëlindje

Më: 18 maj 2020 Në ora: 12:24
Ermal Fejzullahu dhe Ariana Fejzullahu

Ermali e ka uruar edhe publikisht gruan e tij.

Sot është një ditë speciale në familjen e Ermal Fejzullahut.

Të tillë ia ka shkruar edhe urimin publik të ditëlindjes, nëpërmjet një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram.

Ermali e ka publikuar portretin e bukur familjar dhe pranë fotos ka shkruar fjalë zemre për bashkëshorten e tij.

“Urime ditelindjen zemra jem i bofsh edhe 100 bashke me krejt tmirat ne jete . Falemderit qe mi ke dhuru 4 yje. Te duam shume . Babi , Arti , Buna , Era edhe Ana . ”, ishin fjalët e tij.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat