Enca e bën nxehtë me postimin e fundit, fotografon gjoksin nga afër

Mediale Vip

Enca e bën nxehtë me postimin e fundit, fotografon gjoksin nga afër

Më: 18 maj 2020 Në ora: 20:06
Enca

Enca ka provokuar me postimin e fundit.

Enca Haxhia është njëra nga artistet më të ndjekura shqiptare, dhe postimet e saj jo rrallë herë kanë bërë bujë në mediat rozë.

Këngëtarja nga Shqipëria së fundmi ka ndarë një fotografi në Instastory me ndjekësit e saj, ajo ka provokuar shumë duke fotografuar gjoksin nga afër.

Përndryshe, sa i përket muzikës në media po flitet se projekti i radhës nga Enca do jetë një bashkëpunim me Rina Balajn.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat