“I vetmi mashkull që nuk do të lëndojë”, dedikimi emocional i Mozzik për Hanën - Bota Sot
“I vetmi mashkull që nuk do të lëndojë”, dedikimi emocional i Mozzik për Hanën

Mediale Vip

“I vetmi mashkull që nuk do të lëndojë”, dedikimi emocional i Mozzik për Hanën

Më: 22 maj 2020 Në ora: 08:11
Mozzik, Hana

Mozzik ka një lidhje të veçantë me të bijën e vetme, Hanën e cila erdhi si rezultat i marrëdhënies së tij me reperen, Loredana.

Ndonëse vogëlushja Hana qëndron në Zvicër me të ëmën, Mozzik e viziton herë pas here për të kaluar kohë me të.

Ndërsa edhe dedikimet për Hanën nuk mungojnë nga Mozzik, të cilat shpesh herë janë emocionale e ku reperi tregon rëndësinë që ajo ka në jetën e tij.

Kështu veproj edhe në një InstaStory përmes të cilës thotë se vajza e duan babin e tyre më së shumti dhe arsyeja është sepse janë të vetmit që nuk do ta lëndojnë asnjëherë.

“Arsyeja përse vajzat e duan babanë e tyre më së shumti është… që së paku është një mashkull në botë, i cili nuk do ta lëndojë kurrë atë…”, shkruan Mozzik në postimin dedikuar të bijës.

Image
Insta

Ndërkohë rikujtojmë që vetëm pak javë më parë Mozzik publikoj këngën në gjuhën gjermane “Lass mal”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat